Prijswinnaars

Hier vind u alle prijswinnaars van alle festival edities sinds 1997.

Labberté-Hoedemakerprijzen

Welmoed Poelstra (piano)
Ipek Atila (viool)
Ana Castro (altviool)

MooiePlatenMakers Bursary

Nikolay Dimitrov (piano)
Jessica Lukken (viool)
Elliot Sloss (cello)

Klaas Dijkstra Stipendium

Carlos Julian Fernandez Bollo (piano)

Hanzevast Talent Award

Thomas Prechal (cello)

HJSO Solistenprijs

Zohra Jongerius (viool)

Peregrinos Musicales Award

Thomas Prechal (cello)

Elijah Orlenko (piano)

Stichting Vrienden van het Prins Claus Conservatoriumprijs

Eline de Vries (viool)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Iris van Nuland (viool)
Eleanora Willauer (cello)
Enzo Kok (viool)

MooiePlatenMakers Bursary

Lente van Dijk (altviool)
Kristian Chojecki (cello)
Carlos Julian Fernandez Bollo (piano)

Klaas Dijkstra Scholarship

Vukica Rasovic (viool)

HJSO Solistenprijs

Thomas Prechal (cello)

Peregrinos Musicales Award

Luna van Leeuwen (viool)

Stichting Vrienden van het Prins Claus Conservatoriumprijs

Lotus de Vries (altviool)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Caspar Westerman (cello)
Olivier Rabu (piano)
Pieternel Tils (viool)

MooiePlatenMakers Bursary

Thomas Prechal (cello)
Pedro Martins (zang)
Vukica Rasovic (viool)

Klaas Dijkstra Scholarship

Queralt Rodriguez Gascons (cello)

HJSO Solistenprijs

Luna van Leeuwen (viool)

Peregrinos Musicalesprijs

Johann Derecho (piano)

Stichting Vrienden van het Prins Claus Conservatoriumprijs

Ilja Venema (viool)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Ramon van Engelenhoven (piano)
Florian Verweij (piano)
Diana Poghosyan Mirzoyan (viool)

GasTerra Award

Masha Zaitseva (cello)

Klaas Dijkstra Scholarship

Liesbeth Bosboom (cello)

HJSO Solistenprijs

Vera Beumer (viool)

Peter de Grote Festival Aanmoedigingsprijs

Maxim Heijmerink (piano)

Peregrinos Musicalesprijs

Ramon van Engelenhoven (piano)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Tatiana Krjatschkova (viool)
Lisa Eggen (altviool)
Andrey Iliushkin (piano)

GasTerra Award

Rangel Silaev (piano)
Florianne Remme (cello)

Klaas Dijkstra Scholarship

Nil Domenech Fuertes (cello)

HJSO Solistenprijs

Charissa Vandikas (piano)

Peter de Grote Festival Aanmoedigingsprijs

Luna van Leeuwen (viool)

Peregrinos Musicalesprijs

Hawijch Elders (viool)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Bente Verheul (cello)
Hawijch Elders (viool)
Mariya Melenteva (piano)

GasTerra Award

Maria Konovaltseva (piano)

Klaas Dijkstra Scholarship

Beste Sevindik (viool)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Toshiaki Komada (zang)
Emma Roijackers (viool)
Kim Spierenburg (viool)

GasTerra Award

Hawijch Elders (viool)

Klaas Dijkstra Scholarship

Esther Kuiper (mezzosopraan)

HJSO Solistenprijs

Rangel Silaev (piano)
Mayte Levenbach (viool)

Labberté-Hoedemakerprijzen

Donij van Doorn (sopraan)
Delphine Armand (piano)
Floor Le Coultre (viool)

GasTerra Award

Cameron Crozman (cello)

Klaas Dijkstra Scholarship

Ruth Willemse (mezzosopraan)

2010 Labberté-Hoedemakerprijzen

Wonhae Lee (cello)
Shin Sihan (viool)
Marene Elgershuizen (zang)

2010 GasTerra Award

Evgeny Zaretsky (piano)

2010 Klaas Dijkstra Scholarship

Tamar Elizbarashvili (piano)

2009 Labberté-Hoedemakerprijzen

Manon Gillardot (cello)
Leo Svirsky (piano)
Amarins Wierdsma (viool)

2009 Klaas Dijkstra Scholarship

Anne Elise Thouvenin (cello)

2008 Labberté-Hoedemakerprijzen

Pedro Mariano Vaz (cello)
Milos Gouka (piano)
Trio Vere: Emmy Storms (viool), Ephraim van IJzerlooij (cello) Cynthia Liem (piano)

2008 Klaas Dijkstra Scholarship

Ivan Penkov (piano)

2007 Labberté-Hoedemakerprijzen

Joost Keizer (altviool)
Sumire Hara (viool) 
Juan Zurutuza (piano)

2006 Labberté-Hoedemakerprijzen

Alla Ostrovskaya (viool)
Luis Edvardo Diez Arcaro (altviool) 
Noëlle Weidman (cello)

2006 Peter de Grote Festival Aanmoedigingsprijs

Evgeny Genchev (piano)

2004 Labberté-Hoedemakerprijzen

Saeko Takayama (viool)
Yanica Hristova (piano) 
Anna Petrova (piano)

2002 Labberté-Hoedemakerprijzen

Vivian Choi (piano)
Adrian Daurov (cello)
Rossitza Ovtcharova (viool)

2000 Labberté-Hoedemakerprijzen

Sergei Malov (viool)
Valerian Shiukashvili (piano)
Anna Sheludko (piano)

1998 Büchli Fest-Meijerprijs

Velislava Stoyanova en Ilia Toschev (pianoduo)
Simone Lamsma (viool)
Nata Tsvereli (piano)

1997 Büchli Fest-Meijerprijs

Anastasya Marinka (piano)
Olga Alexeeva (piano)
Ivo Meinen (viool)