Prijswinnaars

Prijswinnaars uit het verleden:

2016
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Caspar Westerman (cello)
- Olivier Rabu (piano)
- Pieternel Tils (viool)

MooiePlatenMakers Bursary:
- Thomas Prechal (cello)
- Pedro Martins (zang)
- Vukica Rasovic (viool)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Queralt Rodriguez Gascons (cello)

HJSO Solistenprijs:
- Luna van Leeuwen (viool)

Uitnodiging Peregrinos Musicales:
- Johann Derecho (piano)

Stichting Vrienden van het Prins Claus Conservatorium-Prijs:
- Ilja Venema (viool)

2015
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Ramon van Engelenhoven (piano)
- Florian Verweij (piano)
- Diana Poghosyan Mirzoyan (viool)

GasTerra Award:
- Masha Zaitseva (cello)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Liesbeth Bosboom (cello)

HJSO Solistenprijs:
- Vera Beumer (viool)

Peter de Grote Festival Aanmoedigingsprijs:
- Maxim Heijmerink (piano)

Uitnodiging Peregrinos Musicales:
- Ramon van Engelenhoven (piano)

2014
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Tatiana Krjatschkova (viool)
- Lisa Eggen (altviool)
- Andrey Iliushkin (piano)

GasTerra Award:
- Rangel Silaev (piano)
- Florianne Remme (cello)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Nil Domenech Fuertes (cello)

HJSO Solistenprijs:
- Charissa Vandikas (piano)

Peter de Grote Festival Aanmoedigingsprijs:
- Luna van Leeuwen (viool)

Uitnodiging Peregrinos Musicales:
- Hawijch Elders (viool)

2013
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Bente Verheul (cello)
- Hawijch Elders (viool)
- Mariya Melenteva (piano)

GasTerra Award
- Maria Konovaltseva (piano)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Beste Sevindik (viool)

HJSO Solistenprijzen
- Tim de Vries (viool)
- Jorian van Nee (piano)

2012
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Toshiaki Komada (zang)
- Emma Roijackers (viool)
- Kim Spierenburg (viool)

GasTerra Award
- Hawijch Elders (viool)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Esther Kuiper (mezzosopraan)

HJSO Solistenprijzen
- Rangel Silaev (piano)
- Mayte Levenbach (viool)

2011
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Donij van Doorn (sopraan)
- Delphine Armand (piano)
- Floor Le Coultre (viool)

GasTerra Award
- Cameron Crozman (cello)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Ruth Willemse (mezzosopraan)

2010
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Wonhae Lee (cello)
- Shin Sihan (viool)
- Marene Elgershuizen (zang)

GasTerra Award
- Evgeny Zaretsky (piano)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Tamar Elizbarashvili (piano)

2009
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Manon Gillardot (cello)
- Leo Svirsky (piano)
- Amarins Wierdsma (viool)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Anne Elise Thouvenin (cello)

2008
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Pedro Mariano Vaz (cello)
- Milos Gouka (piano)
- Trio Vere: Emmy Storms (viool), Ephraim van IJzerlooij (cello) Cynthia Liem (piano)

Klaas Dijkstra Scholarship:
- Ivan Penkov (piano)

2007
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Joost Keizer (altviool)
- Sumire Hara (viool)
- Juan Zurutuza (piano)

2006
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Alla Ostrovskaya (viool)
- Luis Edvardo Diez Arcaro (altviool)
- Noëlle Weidman (cello)

Peter de Grote Prijs:
- Evgeny Genchev (piano)

2004
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Saeko Takayama (viool)
- Yanica Hristova (piano)
- Anna Petrova (piano)

2002
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Vivian Choi (piano)
- Adrian Daurov (cello)
- Rossitza Ovtcharova (viool)

2000
Labberté-Hoedemakerprijzen:
- Sergei Malov (viool)
- Valerian Shiukashvili (piano)
- Anna Sheludko (paino)

1998
Büchli Fest-Meijerprijzen:
- Velislava Stoyanova en Ilia Toschev (pianoduo)
- Simone Lamsma (viool)
- Nata Tsvereli (piano)

1997
Büchli Fest-Meijerprijzen:
- Anastasya Marinka (piano)
- Olga Alexeeva (piano)
- Ivo Meinen (viool)

Concertladder